AIESEC Türkiye Haritası

Genel Merkez | İstanbul

Adres:Tomtom Mah. Postacılar Sk. Şaup Ap. Daire:1 Beyoğlu / İSTANBUL

 

Adana

Telefon: 0322 453 77 44

E-Posta: adana@aiesec.org.tr

Adres : Ziyapaşa Mah 67074 Sk No:3 Seyhan / Adana

Ankara

Telefon: 0312 213 94 25

E-Posta: ankara@aiesec.org.tr

Adres: Cengiz Han Cd. 36. Sk. No:24 Bahçelievler / ANKARA

Antalya

Telefon: 0545 243 73 23

E-Posta: antalya@aiesec.org.tr

Adres: Dumlupınar Bulvarı, Akdeniz Üniversitesi İİBF B Blok zemin kat B-B06 Arapsuyu / ANTALYA

Bursa

Telefon: 0224 223 87 80

E-Posta: bursa@aiesec.org.tr

Adres: Konak Mh. Seçkin Sk. No:23/1, Nilüfer Dernekler Yerleşkesi Nilüfer / BURSA

Denizli

Telefon: 0258 262 44 24

E-Posta: denizli@aiesec.org.tr

Adres : Altıntop Mah. 837 Sok. Kızılhisar Apt. No:14 K:3 D:6 / DENİZLİ

Eskişehir

Telefon: 0222 220 24 38

E-Posta: eskisehir@aiesec.org.tr

Adres: Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Cad. No:9 Kat:7 Daire:26 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gaziantep

Telefon: 0342 360 75 22

E-Posta: gaziantep@aiesec.org.tr

Adres: Güneykent Mah. 242. Sok. No:3 Sakıcı Sitesi, Şahinbey / GAZİANTEP

İstanbul – Avrupa

Telefon: 0212 293 88 36

E-Posta: istanbul@aiesec.org.tr

Adres: Tomtom Mahallesi Nuri Ziya Sok. No:16/4 Beyoğlu / İSTANBUL

İstanbul – Asya

Telefon: 0216 348 02 12

E-Posta: istanbul-asia@aiesec.org.tr

Adres: Söğütlüçeşme Caddesi No:33 Kat:5 Daire:10  Kadıköy / İSTANBUL

İzmir

Telefon: 0232 464 38 88

E-Posta: izmir@aiesec.org.tr

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:7/9 Kervan Apt. Alsancak / İZMİR

Kocaeli

Telefon: 0262 331 84 21

E-Posta: kocaeli@aiesec.org.tr

Adres: Karabaş Mahallesi Şehit Musa Sokak, No: 15, Doruk Apartmanı Daire 5-6, İzmit/Kocaeli

Trabzon

E-Posta: trabzon@aiesec.org.tr

Adres: Kalkınma Mah., No: No:, Farabi Cd. No:9, 61900 Merkez/ TRABZON

Doğu Akdeniz

Telefon: +90 392 360 33 11

E-Posta: doguakdeniz@aiesec.org.tr

Adres: Doğu Akdeniz Üniversitesi CL Binası 3. Kat AIESEC Doğu Akdeniz / KKTC

Batı İstanbul

Telefon: 0537 514 36 36

E-Posta: istanbul@aiesec.org.tr

Adres: Cevizlik Mahallesi, Mor Sümbül Sok. Çavuşoğlu İş Merkezi No:1 Kat:2 D:28 Bakırköy / İstanbul

 

 Yalova

 

Telefon: 0531 811 40 50

E-Posta: bursa@aiesec.org.tr

Adres:  Süleyman Bey Mahallesi, Kıbrıs Çıkmazı Sokak, No: 1/A Yalova Merkez

 

Sakarya

Telefon: 0538 540 70 47

E-Posta: kocaeli@aiesec.org.tr

Adres: Sakarya Üniversitesi Eski Kütüphane Alt Katı 105 Numaralı Oda Serdivan/ Sakarya

 Çanakkale

Telefon: 0538 342 7700

E-Posta: bursa@aiesec.org.tr

Adres: Halim Bey Konagi-Turan Bey Mah, Șht Kani Bey Sokak No :4 17200 Biga Çanakkale

 Manisa

Telefon: 0535 393 55 82

E-Posta: izmir@aiesec.org.tr

Adres: 1. Anafartalar Mahallesi, 1608 11/A, 45020 Şehzadeler/Manisa

AIESEC TÜRKİYE
Gençlere global ve pratik tecrübeler sunarak dünyayı farklı açılardan görmelerini amaçlarken,
değişime açık bireyler olmalarına da katkı sağlamaktayız.
Bu doğrultuda gelecekleri için doğru adımı atabilmelerinin temellerini oluşturmalarına yardımcı oluruz.

AIESEC © 2017 - Created   by Aysu Aksu